top of page

Světla

Klasické rozsvítit / zhasnout je dávno překonané. Poznejte výhody inteligentního osvětlení.

Co všechno zvládnou chytrá světla?

Je prokázáno, že osvětlení má zásadní vliv na naši psychiku. S chytrým osvětlením tak můžete vždy najít intenzitu a barvu světla, která se bude přesně hodit pro danou situaci. Ať už to bude romantická večeře, nebo filmový večer.

Díky naší aplikaci snadno změníte atmosféru v místnosti. Hlavní pointa inteligentních světel je ale taková, že je nemusíte ovládat. Po prvotním nastavení automatizace už jen žasnete, co vše je možné a kolik času a energie šetříte. Například se dají vytvářet automatizace s podmínkou - KDYŽ zapadne slunce, TAK aktivuj osvětlení na terase.

Samozřejmostí je i napojení světel na pohybové senzory. Pokud v noci vstanete z postele, cestou do koupelny vás provede tzv. noční cesta z tlumeného světla. Možností, co vše se dá vymyslet s inteligentním osvětlením, je opravdu spousta.

Stmívání

Postupný náběh

Optický alarm

Simulace přítomnosti

Dětská pojistka

Úspora energie

Buzení světlem

Noční světlo

Přizpůsobená intenzita

Opravdové designové skvosty a spousta možností

Ať už jde o bodové osvětlení nebo o LED pásky, vždy je pro nás důležitá kvalita, úspornost a životnost.

Snadné ovládání

Světla ve vaší domácnosti nebo budově můžete ovládat pomocí tlačítek Touch Pure, Touch, Touch Surface, pomocí ovladače Remote Air nebo pomocí aplikace.

Ovládání světel je intuitivní - pomocí jediného tlačítka můžete přepínat mezi jednotlivými světelnými scénami, dvojstiskem světla vypnete. V aplikaci pak můžete nastavovat barvu a intenzitu světla a třeba si také ukládat oblíbené kombinace osvětlení v místnosti.

Opening-showroom web-63.jpg

Osvětlení je to hlavní, co z inteligentní domácnosti skutečně uvidíte. Přijďte se podívat k nám na showroom. Budete okouzleni!

- Showroom připravujeme -
bottom of page