top of page

Zabezpečení

S chytrou domácností můžete předejít většině mimořádných událostí týkajících se bezpečnosti.

Jak vás ochrání chytré zabezpečení od FOXONE?

Chytrá domácnost (nebo chytrá komerční budova) se postará o to, aby nedošlo k nepříjemnostem, jako je třeba požár nebo únik vody. Pomocí citlivých senzorů se tak inteligentní domácnost stává hlídačem, který nikdy nespí. A pocit, že je doma vše v bezpečí, je k nezaplacení.

Systém dokáže skutečně myslet za vás. Hlavně v situacích, kdy jde o každou vteřinu. Ať už se jedná o únik plynu (systém vám pošle upozornění a otevře okna) nebo třeba o vloupání (systém vás upozorní a zloděje může uvěznit zamčením oken a dveří).

Ochrana před vloupáním

Pokud dojde k narušení vaší nemovitosti

a systém detekuje pohyb, spustí se série úkonů. Od světelného alarmu přes hlasitý zvuk v každé místnosti až po vytáhnutí žaluzií nebo uzamčení objektu. Všechny tyto činnosti se dějí díky prvkům, které slouží

k automatizaci stínění, osvětlení nebo hudby.

Image by W A T A R I
Image by Alexander Dummer

Ochrana osob

Citlivé senzory rychle zjistí, pokud došlo k úniku vody, k požáru nebo se nebezpečně zvýšila hladina oxidu uhelnatého. Systém okamžitě reaguje tak, abyste se o mimořádné situaci dozvěděli. Pokročilá automatizace se postará i o případné přivolání policistů nebo hasičů. To nastane

ve chvíli, kdy určitou dobu nereagujete na varovné upozornění.

Ochrana budovy

S inteligentní domácností se už nikdy nebudou opakovat situace, kdy se ve stresu řítíte domů zkontrolovat, zda jste skutečně vypnuli troubu. Před vaším odchodem systém vše důležité zkontroluje a vám odpadá další starost.

Image by Toa Heftiba
Image by John Salvino

Ochrana soukromí

V dnešní době je ochrana osobních dat potřeba víc než kdykoliv dřív. Zakládáme si na tom, že se nic neodesílá na vzdálený server (cloud). Všechna důležitá data zůstávají přímo ve vašem Miniserveru.

Stavte se podívat na zabezpečení v praxi!

- Showroom připravujeme -

Opravdu chytrý alarm

Když opustíte svůj chytrý dům, alarm aktivujete tlačítkem u dveří, ovladačem v autě nebo v mobilní aplikaci. Váš objekt je zabezpečen.

První stupeň varování je tichý alarm. Dozvíte se, kde a co se v domě děje. Akustický alarm je druhý stupeň a postará se o spuštění alarmu v celém domě. Třetí stupeň je optický alarm, který rozbliká všechna světla v domě a vytáhne nahoru žaluzie, aby bylo do domu hezky vidět. Všechny stupně můžete zrušit jako „falešný poplachô.

MU_app-armed-1-1.png

Alarm zapnutý

MU_silent-alarm-1.png
MU_audible-alarm-1.png
MU_visual-alarm-1.png

Tichý alarm

Akustický alarm

Optický alarm

MU_disarmed-1.png

Alarm vypnutý

Produkty, které se postarají o vaši bezpečnost

Jednotlivé komponenty chytré domácnosti spolupracují, mohou samostatně reagovat a jsou efektivnější než samostatný zabezpečovací systém. Přesto je možné bezpečnost vaší budovy ještě zvýšit.

Chcete vidět pokročilé zabezpečení v praxi? Zastavte se u nás v showroomu. ->

- Showroom připravujeme -
bottom of page