top of page

Příslušenství

Velké množství kvalitních produktů vám umožní si nakonfigurovat chytrý dům přesně podle vašich představ.

Příslušenství pro inteligentní domy

Systém inteligentního domu od naší společnosti je modulární a snadno rozšiřitelný. Samozřejmostí je, že vám pomůžeme a poradíme s výběrem produktů a řešení přesně pro vás. Pokud však v budoucnu budete chtít rozšířit „inteligenci“ svého domu, není to žádný problém. Níže se můžete podívat na základní okruhy možného příslušenství. Ještě více informací získáte přímo na e-shopu našeho dodavatele nebo přímo u nás při osobní konzultaci na showroomu.

ovladani.png

Ovládání

Ovládat inteligentní dům pomocí designových a minimalistických dotykových tlačítek je radost. Práce s nimi je intuitivní a snadná. 

Více informací

stropni-svetlo.png

Osvětlení

Stropní, závěsné, bodové LED světla, LED pásky, noční světlo a spousta dalšího rozšíření, týkající se osvětlení. Vše v nejlepší kvalitě, maximálně úsporné.

Více informací

stineni.png

Stínění

Nabízíme možnost integrace motorů stínění pro žaluzie, markýzy i rolety. Nechte váš dům, ať se postará o příjemné ráno pomocí automatického roztáhnutí žaluzí.

Více informací

topeni.png

Topení

Chcete mít ve svém chytrém domě optimální klima? Není problém! Postarají se o něj senzory měřící teplotu a vlhkost vzduchu v kombinaci s ovládacími prvky topení.

Více informací

zabezp.png

Alarm

Hlasité sirény a detektory znáte i z „běžných domů“. Ale třeba šifrované NFC Smart Tagy, které jsou nejbezpečnější náhradou klíčů, jsou opravdovou „vychytávkou“.

Více informací

multimedia.png

Multimédia

Multiroom audio vybaví každou místnost ve vašem chytrém domě hudbou v nejvyšší kvalitě.

V kombinaci se skvělými reproduktory je pobyt v inteligentní budově ještě příjemnější.

Více informací

pristupovy-system.png

Přístupový systém

Kromě pokročilých NFC technologií, které vás poznají, můžete mít třeba i intercom (neboli videovrátného). Skvěle zapadne do ekosystému chytré automatizované domácnosti.

Více informací

Detailní informace o veškerých produktech najdete na e-shopu společnosti Loxone.

Pokud potřebujete poradit ohledně správného výběru produktů a technologií pro vaši budovu, zastavte se u nás v showroomu a vše probereme.

- Showroom připravujeme -
bottom of page