top of page

Software

Veškeré aplikace, které slouží k ovládání inteligentních domácností a komerčních budov, je radost používat.

Software pro inteligentní elektroinstalace a automatizaci budov

Aby vše fungovalo tak, jak má, je potřeba mít kvalitní a spolehlivý hardware, ale také stabilní a uživatelsky přívětivý software. Společnost Loxone strávila vývojem aplikací pro konfiguraci a správu inteligentních domácností spoustu času. A při používání těchto nástrojů je to vidět.

První aplikace, se kterou se setkáte, je Loxone Config. Ta slouží k prvotnímu nastavení systému, vytvoření programu a jeho nahrání do Miniserveru (i bez znalosti programování). S těmito prvními kroky vám samozřejmě rádi pomůžeme.

Z pozice uživatele budete pracovat s Loxone App, díky které budete mít možnost kontroly nad systémem

v moderním, jednoduchém a uživatelsky přívětivém prostředí.

Loxone App

Pokud je systém inteligentní domácnosti správně nastaven, vše funguje automaticky. S aplikací Loxone App ve vašem tabletu, mobilu nebo stolním počítači máte možnost vše ovládat a ovládnout. Vše jednoduše, na pár kliknutí. Na našem showroomu si aplikaci můžete prohlédnout a vyzkoušet a uvidíte, že je opravdu pro každého.

Opening-showroom web-64.jpg
caller-service.png

Caller Service

Pokud si aktivujete on-line službu Caller Service, váš chytrý dům vám zavolá v případě mimořádné události. Výhody jsou jasné - nemusíte být na mobilních datech a přesto víte, když se něco děje. Systém vám zavolá i do ciziny bez jakýchkoliv dalších poplatků.

Weather Service

Tato rozšiřující on-line služba dodává do systému data o počasí. S těmito pravidelně aktualizovanými informacemi se stane domácnost ještě chytřejší. Pokud máte třeba naplánované automatické zavlažování zahrady a blíží se déšť, program se změní

a zavlažování odloží. Možností, jak propojit Weather Service s dalšími prvky systému, je nespočet. Přijďte se o nich s námi pobavit!

weather-service.png

Všechny aplikace a jejich funkčnosti si můžete přijít „osahat“ na náš showroom. Stačí si domluvit schůzku! ->

- Showroom připravujeme -
bottom of page