top of page
Forest Lake

O společnosti Industrial house

V našem týmu jsou odborníci, kteří mají za sebou více jak 20 let profesních zkušeností v oboru stavebnictví. Stejně jako většina úspěšných podnikatelů, i my jako jednotlivci, jsme si prošli fázemi od startu až po cestu na vrchol  a zase dolů. Protože ale patříme k lidem, kteří se dokáží zvednout a jít dál a zároveň se poučit z vlastních chyb, podařilo se nám z nashromážděných profesních zkušeností a odborných znalostí a předpokladů postavit funkční koncept společnosti Industrial House s. r. o.

Kotva 1

Za naším leaderem týmu stojí výstavba více jak 27 nízkoenergetických domů, včetně domů pasivních, stavba standardních domů, více jak 10 kompletních bytových rekonstrukcí, dále výstavba 16 řadových domů, rekonstrukce hotelového komplexu v Krkonoších, výstavba 36 apartmánů a mnoho dalších velmi zajímavých stavebních projektů.

Protože máme potřebu se neustále vzdělávat a být vždy tak o krůček dopředu před ostatními, účastníme se na jedné straně mnoha odborných školení, například v oblasti teplovzdušného vytápění či rekuperace realizovaných naší dodavatelskou společnosti Atrea, a také školení nových technologií  na výstavbu pasivních domů doma i v zahraničí.

NRL_0711.jpg
Image by Oli Dale

Na druhé straně jsme lidé, kteří si velmi silně uvědomují, že úspěšnými můžeme být jen tehdy, když budeme znát dobře sami sebe, protože jen tak můžeme klientovi nabídnout maximální podporu/výkon/individuální přístup/péči a porozumění. Proto procházíme zajímavým osobnostním rozvojem a učíme se od těch nejlepších u nás i ve světě.

Společnost INDUSTRIAL HOUSE s.r.o. si dala za cíl chovat se lidsky, s respektem a pokorou k naší nádherné Matce Zemi  a s tím tedy souvisí naše vize stát se expertem na poli inteligentních forem vytápění, nakládání s vodou a inovativních zcela revolučních technologií stavby pasivních domů, o jejichž detailních možnostech, technických parametrech a stavebních postupech momentálně čerpáme informace u naší spolupracující společnosti v zahraničí. Víme, že s námi bude bydlení v pasivních domech dostupné široké veřejnosti, které záleží na tom, v čem a jak žijí a vychovávají svoje děti. 

Industrial House v číslech

20+

let profesních zkušeností

Naše firma má za sebou dlouholeté zkušenosti, které zužitkováváme při realizaci vašich projektů!

14

odborníků

V našem týmu jsou specialisté na návrh řešení, instalaci a správné nastavení.

44

realizací

Za existenci firmy jsme chytrými technologiemi profesionálně vybavili 44 domů.

Naše odbornost

Loxone skoleni (kopie).jpg
TIČR (kopie).jpg
Profesní kvalifikace (kopie).jpg
Certifikace elektromonter (kopie).jpg
Vyhláška 50 (kopie).jpg
Certifikat_Drazice.jpg
Certifikat_PVsol.jpg

Vedení společnosti

NML_0225.jpg

Zdeněk Terendy

Ředitel

Naši partneři

rozvijej-se.png
Kompetenz People-02 (kopie).jpg
loxone_logo.png
reforma.png
94322875_825116104642293_200620743330680
Logo-500-White.png
mistr-topic.png

S čím vám rádi pomůžeme?

bottom of page