top of page

Řešení pro komerční budovy

Pro firmy dává inteligentní elektroinstalace možná ještě větší smysl než pro běžné domácnosti.

Automatizované technologie pro firmy, hotely i developery

Automatizace domácností se rozmáhá čím dál tím více. V komerčních budovách se však tolik neřeší. A přitom hlavně v nich dává inteligentní elektroinstalace smysl. Má přímý dopad na úsporu financí za provoz, zlepšuje pracovní prostředí, zhodnocuje danou nemovitost a třeba v případě hotelů dává ohromnou konkurenční výhodu. S naší technologií a zkušenostmi při instalaci je možné automatizovat v jakémkoliv odvětví.

kancelar.png

Kanceláře

Automatizace kancelářských prostor může přinést navýšení  efektivity práce. Ať už úsporou času nad pravidelnými činnostmi nebo třeba zlepšením pracovního prostředí a zvýšením pracovní pohody, tedy pracovní morálky.

Více informací ->

rodinny-dum.png

Bytové domy

Kromě navýšení hodnoty bydlení v takovémto chytrém bytovém domě přináší automatizace hlavně usnadnění a zpříjemnění života jeho obyvatelům.​ Majitelům těchto domů šetří chytré řešení čas třeba při odečtech spotřeby.

Více informací ->

hotel.png

Hotely a restaurace

Pro místa, kam pravidelně chodí hosté, přináší inteligentní instalace ohromnou konkurenční výhodu. Ještě větší luxus a pohodlí zajistí, že se hosté budou vždy rádi vracet a pozitivní zkušenost sdílet s ostatními.​

Více informací ->

dum-na-miru.png

Rodinné domy na míru

Pro výrobce moderních montovaných domů a pro progresivní stavební firmy se vybavení novostavby chytrou elektroinstalací stává standardem. Domy s naší kvalitní technologií pak lákají více zájemců.

Více informací ->

Kanceláře

S čím vším pomůže automatizace v kanceláři? Vstup do budovy může být řešen pomocí NFC přívěsků. Systém se může postarat o pravidelné větrání v případě, že je vysoká hranice CO2 - zaměstnancům se lépe přemýšlí a kyslík také zvyšuje koncentraci. Automatické stínění v případě slunečných dnů také zpříjemní práci. Samozřejmostí je pokročilé ovládání osvětlení (Dnes je už vědecky potvrzeno, že na koncentraci a výkonnost při práci mají vliv barevná spektra světel.). V neposlední řadě má inteligentní elektroinstalace zásadní pozitivní vliv na spotřebu energie.

Image by Proxyclick Visitor Management S
Kancl
Image by Daniel DiNuzzo

Bytové domy

Inteligentní bytový dům přináší výhody jak jeho obyvatelům, tak jeho vlastníkům. Ať už jde o bezpečnost (ochrana před požárem a před únikem vody, prevence před plísněmi) nebo o zlepšení a usnadnění života. Automatizace se může týkat osvětlení společných prostor a bytů nebo klidně ovládání ventilace v jednotlivých bytech. V praxi obyvatelé chytrých bytových domů oceňují i měření spotřeby elektřiny a vody a automatické odečty spotřeby.

Bytové

Hotely a restaurace

Restaurace s naším systémem hostům zpříjemní pobyt - díky dokonalé teplotě, světelné atmosféře přesně pro danou denní / noční dobu nebo díky vysoce kvalitnímu ozvučení.

Pro hotely je automatizace také logickým krokem k většímu luxusu pro hosty a k efektivnějšímu hospodaření. Od vstupu do pokojů přes větrání a klimatizování pokojů až po detektory a čidla nebezpečí (požár, únik vody,...) - o vše se postará inteligentní automatizace.

Image by Ciudad Maderas
Hotely
Modern House

Rodinné domy na míru

Nový moderní dům si zaslouží chytrou automatizaci. Tím získává na atraktivitě a na prodejní ceně. Inteligentní elektroinstalace pro novostavbu se cenově výrazně neliší oproti standardnímu postupu. A výhod, které přináší smart bydlení, je nespočet.

Inteligence moderních novostaveb by měla být v dnešní době standardem.

Rodinné

... a mnoho dalších možností

Pro svojí flexibilitu a otevřené rozhraní API je možné systém inteligentní elektroinstalace přizpůsobit na míru potřebám skoro každému projektu. Budeme rádi, pokud se na nás obrátíte s dotazy, s žádostí o konzultaci nebo se rovnou přijdete podívat na náš krásný showroom. Tam můžeme vše probrat a zároveň uvidíte, jak vše funguje v praxi!

Chcete vědět, jak využít automatizace v komerčních budovách?

Obraťte se na nás, rádi vám se vším poradíme!

Zajímá vás, jak může automatizace každodenních činností zvýšit efektivitu zaměstnanců nebo jak může navýšit hodnotu prodávané nemovitosti? Stačí nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu. Váš dotaz nebo přání začne zpracovávat Zdeněk Terendy, který má s návrhy a realizacemi inteligentní automatizace bohaté zkušenosti. Obraťte se na něj!

+ 420 733 329 914‬

Pondělí až pátek 9:00 - 17:00

bottom of page