top of page
Fire

Integrovaný zásobník

Základní funkcí integrovaných zásobníků tepla IZT je vyrovnání mezi zisky a odběry tepla z jednotlivých zdrojů a spotřebičů a současně vysoce ekonomické využití všech těchto zdrojů např. solární systém, krb s výměníkem, tepelné čerpadlo apod.

  • Zásobníky řady IZT jsou integrované akumulační a multivalentní zásobníky tepla s volitelnými výměníky pro průtočný ohřev teplé vody nebo pro solární systém. 

  • Jsou vhodné do všech typů otopných soustav.

  • Zásobníky dodáváme v šesti různých objemech - 350 až 1450 litrů.

  • Velkou výhodou je vysoká životnost zásobníků.

  • Okysličená pitná voda vstupuje pouze do nerezových výměníků a v samotném ocelovém plášti zásobníku je trvalá náplň neagresivní topné vody.

  • Při správném provozu topného systému může být životnost zásobníků IZT až několik desítek let a výrazně tedy překonává životnost klasických smaltovaných zásobníků.

Proč využívat integrovaný zásobník tepla?

1

Vysoká životnost

4

Napojení všech typů otopných soustav

2

Regulace

5

Využití pro všechny typy staveb

3

Okysličená pitná voda

6

Šetříte Matku zemi

Použití integrovaného zásobníku tepla v praxi

Integrovaný zásobník tepla je vhodný pro ohřev teplé užitkové vody a získávání energie ze všech těchto zdrojů: solární systém, krb s výměníkem, tepelné čerpadlo atd.

 

Díky dokonalé regulaci, která kontroluje IZT všechny nutné bezpečnostní funkce (hlídání nízkého tlaku a vysoké teploty), umí spínat elektrické spirály a umí pracovat se signálem HDO (dvoutarifová sazba el. energie). Regulace umí řídit další zdroje tepla (solární systém, krbová nebo peletková kamna, tepelná čerpadla) a současně jeden až dva ekvitermní topné okruhy.

Zásobníky-IZT-UMÁM-1024x726.png
Anchor 1

Máte zájem o integrovaný zásobník nebo o více informací o něm?

Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného topného systému, zpracujeme projekt a provedeme montáž topných elementů. Kontaktujte nás!

+ 420 733 329 914‬

Pondělí až pátek 9:00 - 17:00

bottom of page