top of page
Image by Naomi Hébert

Řešení pro domácnosti

Nenechte se technologiemi v domácnostmi okrádat o čas. Přenechte tisícovky činností vašemu chytrému domu.

Automatizace je budoucnost

S narůstajícím počtem technologií, které protkávají váš život, roste i čas s nimi strávený. Z usnadnění se najednou stávají starosti. Nové technologie je potřeba pochopit, nastavit a ovládat. Doba jde dopředu a dalším logickým krokem v budoucnosti je automatizace každodenních činností.

Modern House
Image by Naomi Hébert

Opravdu chytrý dům

Inteligentní domácnost od Foxone ví, jak žijete. A dělá maximum pro to, abyste se o běžné, každodenní činnosti nemuseli starat. Ať už jde o vstup do budovy, světlo, teplotu, kvalitu vzduchu nebo třeba hudbu. Všechny komponenty o sobě ví a vzájemně spolupracují. Vy se tak nemusíte o nic starat. Ale samozřejmě máte možnost „převzít kormidlo“ a pomocí jednoduché aplikace vše ovládnout.

Zlepšení kvality života díky chytré domácnosti

Ano i tak se dá nahlížet na automatizaci. Představte si třeba probuzení - místo pípání budíku se postupně rozehraje vámi vybraná hudba, žaluzie v ložnici se skutečně pomalu vytáhnou, pozvolna se rozsvěcí světla a vy vstáváte s úsměvem na rtech. :-)

Když usínáte, vedle postele máte budík s dotykovou plochou a trojklikem na ni dáte domu vědět, že jdete spát. Ten všude zhasne světla, pokud hraje televize nebo rádio, vypnou se, aktivuje se alarm, ... 

Image by Sidekix Media

Funkce a možnosti pro vaši domácnost

Každý rok vám může chytrá domácnost ušetřit až 50 000 úkonů. A s čím vším vám inteligentní domov pomůže?

Máte dotazy ohledně chytré domácnosti?

Kontaktujte nás, rádi vám se vším poradíme!

Chcete vědět více o tom, jak můžete mít automatizovanou domácnost? Stačí nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu. Váš dotaz nebo přání začne zpracovávat Zdeněk Terendy, který má s návrhy a realizacemi chytrého bydlení bohaté zkušenosti. Vše vám ochotně vysvětlí a odborně poradí. Obraťte se na něj!

+ 420 733 329 914‬

pondělí až pátek 9:00 - 17:00

bottom of page